MOYA pracownia MOYA pracownia

Święta – Nasze Ponadczasowe Ozdoby i Dekoracje

Wielu z Was co roku stawia sobie pytanie – jak udekorować wnętrze mieszkania tym razem? Nasza odpowiedź jest prosta – stwórz z nami swoje własne dekoracje! Począwszy od tego, co znajduje się na stole, skończywszy na oknach, choince, czy też prezentach lub ich dodatkach. Kolejne pytanie – to jaki dać prezent najbliższym osobom? Zapraszamy do nas! Prezent nie stanie się już dla Was problemem!

W tym ważnym dniu liczy się nie tylko „zwykły” gest dawania, czegoś od siebie, ale też obdarowanie najbliższych czymś wyjątkowym, płynącym prosto z serca. Nasze wyroby mogą być personalizowane, co umożliwia zaprojektowanie indywidualnych cech, które pomogą podkreślić swój niezwykły charakter.

Dekoracja drewniana zawiera imię samo – lub też imię z dodatkami. Dekoracje świąteczne w innym wydaniu!

Bombka w trzech odsłonach – 1) piernikowym 2) srebrnym i 3) złotym. Wspaniałe dekoracje świąteczne – na lata! Ponadczasowe, nadadzą się na każdą okazję – zarówno na choinkę, czy też jako dodatek do prezentu.Nasze produkty są wykonywane z pasją, nie „taśmowo” i „masowo”. Do każdego wyrobu podchodzimy bardzo indywidualnie, co nasz odróżnia od innych firm wykonujących drewniane wyroby. Kochamy to, co robimy, dzięki czemu każdy produkt jest selekcjonowany i wykonany z najwyższą starannością.
Bombka wysokości 13 cm za jedyne 9,99! imię i śnieżynki. Promocja trwa!
Bombka wysokości 13 cm za jedyne 4,99! samo imię
ozdoby
choinka z LOGO firmy lub też z imieniem. Promocja trwa! 5,99 zł /sztuka ,a przy większej ilości – rabaty!

Share Project :