MOYA pracownia MOYA pracownia

Dobry alkohol to podstawa! Skrzynki na wino.

Elegancki prezent

Nie od dziś alkohol dawany jest jako prezent. Mowa oczywiście o alkoholu najlepszej jakości, pochodzącym zazwyczaj z wyższej półki cenowej. Dobry trunek to uniwersalny i klasyczny podarunek na wiele okazji. Czyż jednak „łysa” butelka nie jest pozbawiona elegancji? Wytrawne wino, doskonały likier, wódka renomowanej firmy czy też inne dobre alkohole zasługują na odpowiednią oprawę. Zwłaszcza, jeżeli mają być komuś podarowane. Zatem, jak jeszcze bardziej je uszlachetnić?

…i jego elegancka oprawa

Idealnym rozwiązaniem jest skrzynka na butelkę alkoholu. Wymiary naszych skrzynek to:
– 10x10x35cm
– 10x11x43cm
Większość „standardowych” butelek powinno się do nich zmieścić, ale przed zakupem lepiej je zmierzyć. Skrzynki na wino (i nie tylko!) wykonane są z mocnej sklejki, która zapewni ochronę szklanej butelce (i jej cennej zawartości :)). Dodatkowo, wnętrze skrzynki można wyścielić dekoracyjną wełną drzewną, co nie tylko zwiększy bezpieczeństwo podczas przenoszenia, ale też nada elegancki wygląd.

Kiedy jednak można podarować skrzynkę na alkohol? Okazji jest naprawdę wiele, dużo zależy od tego, czy dana osoba lubi „napoje wyskokowe”, czy też nie. Amatorom takich napojów można sprezentować też samą skrzynkę, jednak z pewnością będą zawiedzeni, że jest pusta ;). W każdym przypadku zdecydowanie będzie doskonałą pamiątką, zwłaszcza, kiedy będzie odpowiednio spersonalizowana.

Podziękowanie dla promotora

Studenci często głową się, jak okazać wdzięczność promotorowi po zakończonej obronie pracy dyplomowej. Jedną z pierwszych myśli jest oczywiście alkohol. Podarowanie wykładowcy alkoholu może być jednak nieco niezręczne, dlatego odpowiednie opakowanie pomoże nadać całej sytuacji elegancji i subtelności. Dowolność w wyborze wygrawerowanego wzoru daje możliwość zaznaczenia, że jest to coś więcej, niż tylko zwykły trunek.

Zamiast kwiatów

Nowożeńcy często zamiast kwiatów życzą sobie innych prezentów. Może to być karma dla zwierząt, która zostanie przekazana potrzebującym zwierzętom czy też wino. Warto zadbać o to, żeby była to trwała pamiątka, dlatego dobrym pomysłem jest zapakowanie butelki w skrzynkę na wino. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, ponieważ odpowiednim napisem czy dedykacją można zaznaczyć, jak wyjątkowy jest to alkohol. Wino zostanie wypite, ale skrzyneczka pozostanie z Parą Młodą na długie lata.

Kochany Tato, Kochany Dziadku

Czy to Dzień Ojca czy Dzień Dziadka, zawsze chcemy sprawić najbliższym radość. Dlaczego by nie obdarować ukochanego taty czy dziadka ich ulubionym alkoholem? Oczywiście, jeśli nie ma zdrowotnych przeciwwskazań, to nic nie stoi na przeszkodzie. Taki prezent od serca, z wygrawerowaną datą urodzin, imienin czy święta na pewno ucieszy i wzruszy.

skrzynka na alkohol

Firmowy gadżet

Spotkania biznesowe z kontrahentami czy ważnymi klientami wiążą się z pewną kurtuazją. Wypada wręczyć coś na koniec spotkania, żeby zrobić dobre wrażenie i zapaść w pamięć. Gadżety zawsze spełniają to zadanie, jednak kolejna parasolka, długopis czy kubek z logo firmy nie robią już większego wrażenia. Są po prostu oklepane i mało oryginalne. Chcesz pozyskać kluczowego klienta, a może utrzymać dobre kontakty ze swoimi biznesowymi partnerami? Proponujemy drewnianą skrzynkę na wino lub inny, dowolny alkohol. Wygrawerowane logo na pewno zapadnie a pamięć, a Twoja firma będzie pozytywnie kojarzona z oryginalnością i dobrym gestem. Tylko nie zapomnij o butelce ;)!

skrzynka na alkohol dla firmy

Niech Ci się dobrze mieszka! Prezent na parapetówkę

Twoi znajomi lub rodzina właśnie zamieszkali w nowym mieszkaniu i organizują parapetówkę? Doskonale! Zastanawiasz się, co można im podarować z takiej okazji? Nie zawsze łatwo jest trafić w czyjś gust – każdy urządza mieszkanie według własnej wizji i we własnym stylu. Może by tak… Alkohol? Można powiedzieć, że synonimem parapetówki jest wyrażenie „oblewanie mieszkania”, więc alkohol nie będzie chybionym prezentem na nowe mieszkanie. Warto jednak zapakować butelkę w drewnianą skrzynkę i wygrawerować datę wprowadzenia się, co będzie doskonałym prezentem i pamiątką z okazji parapetówki.

Udostępnij :

More Posts

Dodaj komentarz