MOYA pracownia MOYA pracownia

Drewniane zegary na każdą miarę

Organizacja czasu

Nie da się ukryć, że zegar jest organizatorem naszego życia. Spoglądamy na niego od razu po przebudzeniu sprawdzając czy trzeba już wstać z ciepłego łóżka, w porze południowej – czy czas już na lunch, i popołudniowej – czy czas już wracać do domu. Codziennie spoglądamy na zegarek niezliczoną ilość razy, odmierzając 1440 minuty doby. Podobno szczęśliwi robią to nieco rzadziej, ale ich też nie ominie upływ starego dobrego czasu.

zegar ścienny

Oryginalność, nieprzeciętność i styl – te trzy podstawowe cechy definiują nasze produkty.

Znajdziecie u nas drewniane zegary na każdą miarę, stworzone tylko ze sprawdzonych, solidnych materiałów. W ofercie mamy zarówno nowoczesne zegary pasujące do minimalistycznych wnętrz, jak i pięknie zdobione, które przypadną do gustu artystycznej duszy.

W Naszej pracowni liczysz się Ty, dlatego proponujemy indywidualne rozwiązania, które najbardziej przypadną Ci do gustu. Zegar z wygrawerowanym zdjęciem z Twojego ślubu? Nie ma problemu. Kwiecisty zegar wykonany techniką decoupage? Mamy go dla Ciebie. A może drewniany zegar z małymi figurkami zwierząt do pokoju Twojego dziecka? Już na Ciebie czeka!

Wszystkie produkty wykonujemy z należytą starannością, dlatego dajemy gwarancję najwyższej jakości. Wystarczy, że napiszesz jaki zegar chcesz zobaczyć na swojej ścianie, a wyczarujemy go dla Ciebie.

Udostępnij :

More Posts

2 Comments

 • Kasia98
  23/09/2017 at 14:46  - Reply

  Kupiłam u Was jeden z zegarów i jestem zachwycona. Goście, którzy do mnie przychodzą zawsze pytają skąd mam tak piękny zegar. Dziękuję Moya Pracowanio 🙂

  • moya
   23/09/2017 at 15:30  - Reply

   Dziękujemy za tak miłe słowa! Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia 🙂

Dodaj komentarz