MOYA pracownia MOYA pracownia

Wizytówki

Klienci cenią oryginalne dodatki

Wiadomo, że pierwsze wrażenie to podstawa. Niejednokrotnie to ono może stać się podstawą owocnej znajomości, albo wręcz przeciwnie – zakończenia współpracy. To jak prezentujemy nasze produkty, albo sposób rozmowy z klientem może rzutować na ukierunkowanie dalszej relacji. Pierwsze wrażenie mamy tylko raz a warto mieć w rękawie element, który pozytywnie zaskoczy. O czym mowa?
Twoje pierwsze spotkanie z Klientem ma znacznie. Czy prowadzisz wegetariańską restaurację, czy lodziarnię na przedmieściach – konkurentów jest wielu. Warto mieć w zanadrzu element, który zostanie w pamięci na dłużej.

projekty wizytówek

Wizytówki z natury drewniane

Nie musisz zajmować się branżą stolarską, ani być drwalem, żeby drewniane wizytówki zrobiły wrażenie na Twoich Klientach. Zwykła tekturowa wizytówka już dawno się nie sprawdza i najczęściej ląduje w koszu, albo gdzieś między stosami papierów. Zareklamuj się nieszablonową wizytówką a Twój klient zapamięta Cię na dłużej i na pewno przedstawi Cię swoim znajomym.

Logo na każdą miarę

reklama

Chcesz zmienić logo swojej firmy, albo odświeżyć to, które już od lat widnieje nad Twoimi drzwiami? MOYA Pracownia przygotuje to za Ciebie! Logo Twojej firmy widnieje w wielu miejscach. Widzą je Klienci przy wejściu do budynku, na wizytówce, stronie internetowej i plakatach. Warto znaleźć coś co Cię wyróżni! Może, oryginalne, wykonane z należytą starannością logo? To na pewno!

Stylowe dodatki się sprawdzają!

zegar ścienny

Ręcznie wykonany zegar z nazwą Twojej firmy, a może puchar dla zespołu za 120% normy w tym roku? Zaprojektujemy dla Ciebie jedno i drugie! A co najważniejsze, zadbamy o najdrobniejszy szczegół. Przygotowujemy zarówno nagrody uznania i medale, jak i artykuły reklamowe: breloki, pamięci USB, a nawet szyldy reklamowe.
oznaczenie stołów na weselu
Numerek do pokoju gościnnego, do szatni w restauracji, a może numer posiłku, który właśnie przygotowuje szef Twojej kuchni? Wszystko dopasujemy do Twojego gustu i wsłuchamy się w Twoje rady, aby efekt finalny był lepszy niż się spodziewałeś!
Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie, dlatego napisz do nas czego potrzebujesz, a stworzymy to specjalnie dla Ciebie!

Udostępnij :

More Posts

Dodaj komentarz